fbpx Kontakt - Blog | Page 2506 |

Ofertat tona.

Njësi në okazion, çmimet e fundit dhe projektet më të reja i gjeni në blogun personal të agjentëve tanë. Njihuni me ofertat tona dhe rezervoni njësinë tuaj.

Erli Luli's picture
Erli Luli
  24/11/2020

Shes Apartament ne Tirane,Ali Demi

Njësi: Apartament 1+1

Shkalla: 10

Kati: 9

Orientimi: Jug-Perëndim

Sip.: 70.8m2


Gesard Serjanaj's picture
Gesard Serjanaj
  24/11/2020

Apartament 2+1 ne shitje ne Tirane tek rezidenca Mangalem 21 ne Ali Dem

Shitet apartament 2+1 ne Tirane tek rezidenca Mangalem 21, Ali Demi. 

Siperfaqja 101 m2

Orientimi Veri-Perendim


Erli Luli's picture
Erli Luli
  24/11/2020

Shes Apartament ne Tirane,Ali Demi

Njësi: Apartament 1+1

Shkalla: 14

Kati: 4

Orientimi: Lindje

Sip.: 58.6m2


Pages

You are here

Kontakt Shpk

A Ndre Mjeda Str 40 Al - 1023 Tirana
C +355684049444 E info@kontakt.al
W kontakt.al

 

.

Abonohuni për t'u njoftuar mbi ofertat tona më të fundit